Smartfony OPPO jeszcze do niedawna były zupełnie obce polskim klientom. Sytuacja zmieniła się na początku 2019 roku, kiedy na polskim rynku pojawiło się pięć pierwszych modeli tego operatora. Po ponad roku śmiało można powiedzieć, że OPPO buduje swoją pozycję z Polsce i już niedługo może się stać jednym z najważniejszych dostawców smartfonów w naszym kraju.

  1. OPPO – co wiemy o producencie?
  2. Smartfony OPPO

OPPO – co wiemy o producencie?

Zanim o samych smartfonach, warto przyjrzeć się ich producentowi. Ten radzi sobie na międzynarodowym rynku całkiem nieźle. To kolejny producent elektroniki z Chin, który śmiało poczyna sobie na rynkach zagranicznych. Oczywiście jego pozycja jest nieporównywalnie niższa niż Samsunga czy Huawei, natomiast jeśli chodzi o udziały w międzynarodowym rynku powoli zbliża się on do Apple czy Xiaomi. OPPO znajduje się obecnie w pierwszej czwórce/piątce firm sprzedających największą liczbę smartfonów. Takie wyniki muszą budzić szacunek. Co prawda OPPO cały czas walczy przede wszystkim z Xiaomi, natomiast jest to rywalizacja równych sobie partnerów. OPPO proponuje sprzęt wysokiej jakości, zarówno pod względem możliwości smartfonów, wsparcia w postaci aktualizacji (czasu wspierania poszczególnych modeli), serwisu. Bardzo atrakcyjna jest także cena tych urządzeń. 

Smartfony OPPO

Szczegółowy przewodnik po zaletach i wadach najnowszych produktów marki OPPO, które można kupić w Polsce, znajdziesz na https://mylomza.pl/artykul/telefony-oppo-co/1022471. Warto podkreślić, że telefony OPPO wyróżnia przede wszystkim bardzo pojemna bateria: w zależności od modelu ma ona najczęściej 4000-5000 mAh. Uwagę przykuwają oczywiście także skrzące się obudowy, nowoczesne ich kolory, smartfony z supercienkimi ramkami, bez notcha, z gładkim tyłem. Smartfony OPPO to bardzo ciekawa propozycja dla miłośników dużych telefonów – niektóre mają przekątną 6,5 cala. Z pewnością spodobają się te smartfony również uzależnionym od muzyki użytkownikom, przede wszystkim ze względu na dobre stereofoniczne głośniki połączone z doskonałą baterią. Telefony te są bardzo funkcjonalne i niezawodne. Zaskakują jednak takimi nowinkami jak innowacyjny tryb „Ultra Dark”, który działa na podobnie jak noktowizor. Zadziwienie wywołuje także model z przezroczystym tyłem lub skrząca się wieloma kolorami obudowa, która zmienia kolor w zależności od tego, jak pada na nią światło. Atrakcyjna cena, dobre wyposażenie i niepowtarzalny design mogą sprawić, że już niedługo OPPO będzie odgrywało ważną rolę na polskim rynku elektroniki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here