Co to jest wynajem długoterminowy samochodów?

Czasy się zmieniają, technologia idzie do przodu, a codzienne życie wchodzi na nowe tory. Wiele rzeczy, które do tej pory były oczywiste, stają się zupełnie inne. Tak jest na przykład z posiadaniem samochodu. Większość z nas kupuje używane auto albo nowe z salonu. Wiele osób myśli, że to jedyne rozwiązanie na to, aby mieć swój pojazd lub flotę dla swojej firmy. Ci ludzie na pewno nie słyszeli o wynajmie długoterminowym samochodu. To rozwiązanie, które naprawdę się opłaca, a dodatkowo daje nam szereg różnych możliwości. Jeśli jesteś zainteresowany – przeczytaj nasz artykuł!

Wynajem długoterminowy samochodów – jak to działa?

Wynajem długoterminowy samochodów to opcja dostępna dla każdego. Przedsiębiorcy i właściciele firm stawiają na nią, gdyż jest dużo bardziej opłacalna od zakupu całej floty pojazdów samodzielnie. Wynajem długoterminowy samochodów polega na udostępnianiu najemcy pojazdów na określony w umowie konkretny czas. W zamian za wynajem uiszcza się określoną kwotę pieniędzy w regularnych odstępach czasu. Najczęściej ma to miejsce co miesiąc. Opłata mieści w sobie nie tylko sam koszt wynajmu. Nie musimy martwić się o żadne opłaty, gdyż wszystko zawiera się w tej jednej, comiesięcznej sumie.

Co zawiera w sobie opłata za wynajem?

W stałej kwocie, jaką opłacamy regularnie za wynajem samochodu, mieści się wiele rzeczy. Są to przeglądy rejestracyjne, wszelkie naprawy, udostępnienie pojazdu zastępczego, pakiet assistance, dodatkowe komplety opon (plus składowanie i ich wymiana) oraz karty paliwowe. Jak widać, najemca nie ma żadnych dodatkowych spraw na głowie. Wszystko mieści się w opłacie, która jest z góry ustalona. Jesteśmy w pełni zabezpieczeni, a razem z nami cała wynajmowana flota, nasi pracownicy i firma.

Gdzie znaleźć odpowiednią firmę wynajmującą samochody?

Każda firma ma inne warunki wynajmu jej samochodów. Dlatego powinniśmy dobrze przeszukać Internet, aby znaleźć rzetelne przedsiębiorstwo z dobrą ofertą. Wynajem długoterminowy samochodów Hitachi Capital Polska to zawsze pewny wybór. Posiadają konkurencyjną ofertę cenową i indywidualne podejście do klienta. W kontakcie z firmą jesteśmy cały czas – nigdy nie zostaniemy z żadnym problemem na lodzie. Przy najmie dużej floty pojazdów jest to niezwykle ważne. Firma ma także jasne warunki i opłaty. Nie musimy martwić się o uwarunkowania prawne. Warto zapoznać się z ofertą lub zwrócić się o indywidualną wycenę potrzeb swojej firmy. Na pewno uda się ustalić korzystną opcję dla obu stron.

Bezpieczny i pewny wynajem długoterminowy samochodów

Jeśli chcemy zdecydować się na długoterminowy wynajem samochodów, to koniecznie sprawdźmy dokładnie dostępne opcje. Wybierzmy tą, która oferuje nam najlepsze warunki przy jednoczesnej atrakcyjnej cenie. Postaw na rzetelną i pewną firmę. Wtedy będziesz miał pewność, że flota pojazdów będzie Ci służyć najlepiej, jak się da.

Redakcja