Pneumat- narzędzia, z którymi praca jest przyjemnością

Sklep Pneumat oferuje narzędzia najwyższej jakości, przydatne w wielu dziedzinach i branżach. Przykładem na takie uniwersalne narzędzia o szerokim zastosowaniu są klucze udarowe, szlifierki mimośrodowe oraz pistolety lakiernicze. Wszystkie te narzędzia dostępne w naszym sklepie internetowym Pneumat.

Czym jest klucz udarowy pneumatyczny i do czego służy?

Pneumatyczne klucze udarowe to narzędzie udarowe, które do swojego działania używają energię uderzenia, czyli właśnie udaru. Mają konstrukcję, która jest w stanie przeciwdziałać przenoszeniu uderzenia na rękę osoby, która używa narzędzia. Klucz pneumatyczny ma swoje zastosowanie szczególnie podczas pracy przemysłowej, a także w różnych działaniach serwisowo-regeneracyjnych. Przeznaczony jest do stosowania w profesjonalnych warsztatach przemysłu motoryzacyjnego oraz w branży Automotive.

klucz udarowy do kół samochodowych

W ofercie sklepu Pneumat znajdują się klucze renomowanych producentów- Chicago Pneumatic czy FUJI. Klucze tych marek cechują się niezwykłą jakością i trwałością, której dowodem są tysiące zadowolonych klientów.

klucz udarowy do ciężarówek

Klucze pneumatyczne dostępne w ofercie sklepu Pneumat mają uniwersalne zastosowanie, są przydatne w warsztatach samochodowych (szczególnie klucz udarowy do kół), jak i w zakładach produkcyjnych maszyn, stoczniach czy w przemyśle metalurgicznym.

klucz udarowy do świec w warsztacie

Czym jest szlifierka mimośrodowa?


Szlifierki oscylacyjne mimośrodowe to rodzaj szlifierek doskonale nadających się do wszelkich precyzyjnych działań szlifierskich. Znajdą swoje zastosowanie podczas wykończenia dużych rozmiarów powierzchni metalowych, drewnianych czy wykonanych z tworzywa sztucznego. Oferiowane przez sklep Pneumat System szlifierki oscylacyjne marki Chicago Pneumatic i FUJI to urządzenia o niezwykłej jakości i wydajności. Działają niezawodnie nawet w najtrudniejszych warunkach. Mają obniżony poziom hałasu, co zwiększa komfort podczas wielogodzinnej pracy.

szlifowanie detalu przemysłową szlifierkąoscylacyjną

Do czego służy pistolet lakierniczy?

Pistolet lakierniczy to proste urządzenie pneumatyczne służące do lakierowania wszelkich powierzchni. Może być stosowany zarówno do farby na rozpuszczalniku, jak i do lakieru. Doskonale radzą sobie także z substancjami agresywnymi dzięki temu, że są wykonane ze stali szlachetnej. Korpus pistoletu malarskiego wykonany jest z teflonu, co ułatwia czyszczenie pistoletu po użyciu.

pistolet lakierniczy do malarni samochodowej

Działanie pistoletu pneumatycznego jest stosunkowo proste. Opiera się na połączeniu strugi sprężonego powietrza i lakieru. Za pomocą spustu pistoletu reguluje się pozycjami otwarcia i zamknięcia kanałów, którymi wydobywa się lakier. Co więcej, regulacji może ulec także kształt strumienia- może mieć on postać stożka bądź owalu. Pozwala to na precyzyjne i łatwe malowanie czy lakierowanie każdej powierzchni. 

Profesjonalne narzędzia? Tylko w ofercie sklepu www Pneumat System!

Wszystkie z wymienionych wyżej narzędzi dostępne są od ręki w naszym sklepie tradycyjnym jak i internetowym. Oferujemy narzędzia o najwyższej jakości i trwałości, umożliwiające wygodną i komfortową pracę w profesjonalnych warsztatach przemysłowych czy motoryzacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Lakierowanie elementów samochodowych

Redakcja