Polacy wciąż chętnie wybierają auta z drugiej ręki. Poszukiwanie wymarzonego samochodu na własny rachunek jest jednak czasochłonne i wymaga fachowej wiedzy technicznej. Niestety, wg badań SmartDriver.pl ok 66 % ogłoszeń stanowią przypadki, kiedy stan faktyczny pojazdu nie zgadza się z tym zadeklarowanym przez sprzedawcę. Jak więc nie wpaść w pułapkę nieudanego zakupu i uniknąć rozczarowania?

Polacy wciąż chętnie wybierają auta z drugiej ręki. Poszukiwanie wymarzonego samochodu na własny rachunek jest jednak czasochłonne i wymaga fachowej wiedzy technicznej. Niestety, wg badań SmartDriver.pl ok 66 % ogłoszeń stanowią przypadki, kiedy stan faktyczny pojazdu nie zgadza się z tym zadeklarowanym przez sprzedawcę.

Jak więc nie wpaść w pułapkę nieudanego zakupu i uniknąć rozczarowania?

Odpowiedzią jest certyfikat Premium Selection, wydawany przez autoryzowane punkty sprzedaży BMW. Ta propozycja jest jedną z najdłużej obecnych na rynku a jednocześnie najbardziej kompletną. To co najważniejsze to fakt, że certyfikat otrzymują wyłącznie auta, których stan techniczny został gruntownie sprawdzony i spełnił wymagane standardy. Pojazd zostaje szczegółowo zbadany pod kątem wizerunkowym i technicznym. Kontroli podlegają m.in. dane z komputera auta, przeglądy kół i opon, jak również jakość wnętrza. Z certyfikatem Premium Selection nie ma więc szans na zły wybór, a zakup używanego auta niewiele różni się od zakupu nowego. Co ważne, decydując się na transakcje z zaufanym przedstawicielem ograniczamy stres, ryzyko rozczarowania i oszczędzamy czas.

Poza wyżej wymienionymi korzyściami w pakiecie programu Premium Selection otrzymujemy:

 • Przegląd 360 stopni
  Jest to wcześniej wspomniany drobiazgowy sprawdzian techniczny i wizualny. Zakończony jest jazdą próbną przeprowadzoną przez technika BMW, by potwierdzić nie tylko określone normy ale i komfort jazdy.
 • Ochronę gwarancyjną
  W programie Premium Selection otrzymasz 2-letnia gwarancję na wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne. Ciesz się autem, na którym możesz polegać.
 • Brak konieczności serwisowania
  Możesz korzystać z auta bez potrzeby serwisowania przez około 6 miesięcy / 10 000 km
 • Atrakcyjny system finansowania
  Skontaktuj się z dealerem BMW Premium Selection aby uzyskać najlepszą dla siebie ofertę leasingową i ubezpieczeniową. Dzięki gwarantowanej przez BMW Financial Services wartości końcowej pojazdu, możesz liczyć na niskie raty miesięczne. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców i osób prywatnych.
 • Pewna historia i przebieg pojazdu
  Dealer BMW Premium Selection sprawdzi za Ciebie pełną historię pojazdu, jego poprzednich właścicieli, serwisy, wypadki i naprawy.

Wybierz już dziś swoje BMW. Certyfikowane pojazdy używane znajdziesz w salonach Inchcape w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu, a także pod adresem: https://inchcape.pl/ gdzie możesz wybierać spośród blisko 200 ofert.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here