Poznaj prosty sposób na wymarzone auto

Nowe BMW z salonu to spory wydatek. Z kolei kredyt to poważne zobowiązanie. Na szczęście istnieją alternatywne rozwiązania, elastyczne, wygodne i dające nam sporą swobodę. Co lepiej wybrać: BMW X1 w leasingu czy może abonament na samochód? Sprawdźmy!

Dlaczego właśnie BMW X1?

BMW X1 to świetna propozycja dla poszukujących niezawodnego miejskiego auta, które jednocześnie znakomicie sprawdzi się w trasie. X1 zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych SUV-ów. Jest nieco mniejszy, dzięki czemu doskonale radzi sobie w warunkach miejskich. Jednocześnie jest stworzony do dalszych, również bardziej wymagających tras. W realizacji dłuższych wycieczek pomoże m.in. pojemny bagażnik.

BMW X1 to auto wyjątkowo przyjemne w prowadzeniu. Możliwość sterowania wieloma funkcjami z kierownicy wpływa na wygodę użytkowania, podobnie jak klimatyzacja manualna, komputer pokładowy, centralny zamek itd.

bmw

BMW X1 – leasing to prosty sposób na nowe auto

Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą BMW X1 leasing. To rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością – daje nam dostęp do najnowszych modeli luksusowych aut nawet bez konieczności wpłaty wkładu własnego. Oto największe atuty tego sposobu finansowania:

  • Leasing = elastyczne podejście banku. Formalności zazwyczaj są znacznie mniej skomplikowane niż w przypadku kredytu gotówkowego lub na samochód. Ponadto leasing nie wpływa na zdolność finansową leasingobiorcy. Procedura jest szybka, bezproblemowa i zazwyczaj leży po stronie leasingodawcy, np. autoryzowanego dealera.
  • Leasing = elastyczność leasingobiorcy. Kiedy bierzemy auto w leasing, możemy w pełni wpływać na wysokość raty. Jeśli zależy nam na  jej obniżeniu, wystarczy, że pomyślimy o podpisaniu umowy na dłuższy okres, uwzględnimy wkład własny oraz wyższą kwotę wykupu.
  • Leasing = lepsza oferta. Leasingodawca współpracuje z wieloma innymi podmiotami, w związku z czym możemy liczyć na spore zniżki, np. na ubezpieczenie, usługi serwisowe, dodatkowy sprzęt itd.

BMW X1 – abonament to też dobry wybór

Alternatywnym rozwiązaniem dla leasingu BMW X1 jest abonament. To forma wynajmu długoterminowego. Kwestie formalności wyglądają podobnie jak w przypadku leasingu. Po wybraniu konkretnego modelu pojazdu wskazujemy interesującą nas długość trwania umowy oraz wysokość opłaty wstępnej. Co ciekawe, brak możliwości wpłaty nawet małego wkładu wcale nas nie dyskwalifikuje – po prostu spowoduje to podwyższenie miesięcznej raty. Minimalna długość trwania umowy to już nawet 12 miesięcy. Oczywiście z auta można korzystać znacznie dłużej, np. przez kilka lat.

Zalety samochodu na abonament to:

  • Elastyczność – kiedy okres trwania umowy się kończy, po prostu zwracamy auto właścicielowi. Często to pracownicy firmy odbierają pojazd spod naszych drzwi.
  • W związku z tym, że tylko użytkujemy auto, kwestia wszelkich napraw i przeglądów serwisowych leży po stronie właściciela.
  • Dotyczy to również wymiany oraz przechowywania opon – nie musimy wygospodarowywać na nie miejsca w garażu.
  • Cena abonamentu zazwyczaj zawiera opłatę za ubezpieczenie – przeważnie wraz z pakietem assistance.
  • Jeśli sugerujemy się głównie wysokością opłaty miesięcznej, abonament to bardziej atrakcyjny wariant niż leasing. Jeżeli marzymy o wygodnym BMW X1, cennik wszystkich opłat znajdziemy na stronie firmy oferującej takie rozwiązanie.

BMW X1 w abonamencie czy leasingu? Każda z tych opcji ma swoje niepodważalne atuty. Podejmując decyzję, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje preferencje, potrzeby oraz styl życia.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *