Zakup nowego BMW w Gdyni na Otomoto? To może być świetny pomysł!

Przymierzając się do zakupu fabrycznie nowego samochodu zwykle odwiedzamy salony dilerskie w okolicy, oglądamy poszczególne modele i analizujemy oferty sprzedawców pod kątem wyposażenia, wersji silnikowej oraz dostępnych opcji finansowania. Zajmuje to sporo czasu, na co nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Dilerzy wychodzą więc naprzeciw nabywcom i coraz chętniej umożliwiają dokonanie zakupu na odległość. Dobrym przykładem będzie tutaj diler BMW Bawaria Motors, który od dawna zamieszcza oferty sprzedaży BMW w Gdyni na Otomoto – największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Na czym polega taki zakup? Jakie korzyści ze sobą niesie? To wyjaśniamy w naszym artykule.

Nowe BMW w Gdyni na Otomoto: komu można polecić zakup na odległość?

Praktycznie każdemu, kto ceni swój czas oraz nie może sobie pozwolić na to, aby poświęcić wiele dni na odwiedzanie poszczególnych salonów dilerskich. Wspomniany diler BMW korzysta z serwisu Otomoto, aby publikować na nim oferty sprzedaży fabrycznie nowych, w tym dostępnych od ręki modeli bawarskiej marki. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu czy biura, można szybko zapoznać się z dostępnymi egzemplarzami, przeanalizować je pod kątem wersji wyposażenia i napędu, a następnie zdalnie skontaktować się z doradcami salonu i ustalić wszelkie szczegóły.

Rada

Chcąc zyskać dostęp do ofert sprzedaży tylko fabrycznie nowych BMW w Gdyni, Sopocie czy Gdańsku na Otomoto, wystarczy zaznaczyć opcję „Nowe” i zawęzić krąg poszukiwać do terenu Trójmiasta.

Zakup nowego BMW w Gdyni na Otomoto jest również doskonałym rozwiązaniem dla tych kierowców, którzy nie mają łatwego dostępu do salonu autoryzowanego dealera BMW w swoim mieście – na przykład w Elblągu, Koszalinie czy Słupsku. Dzięki na bieżąco aktualizowanej ofercie w Internecie mogą sprawdzić dostępne modele, a następnie skontaktować się bezpośrednio z dilerem i umówić na jazdę próbną w dogodnym terminie.

Z kolei kierowcy, którzy są zdecydowani na zakup, bo już wcześniej mieli okazję przejechać się upatrzonym modelem BMW, mogą po znalezieniu odpowiedniego egzemplarza załatwić wszystkie formalności związane z zakupem w 100% online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Możliwość wirtualnego zapoznania się z ofertą fabrycznie nowych BMW w Gdyni na Otomoto to także znakomita okazja dla nabywców z odległych zakątków Polski, którzy mogą teraz w kilka chwil zweryfikować faktyczną atrakcyjność oferty złożonej przez lokalnego dilera. Jeśli np. okaże się, że BMW Bawaria Motors gwarantuje dużo korzystniejsze warunki zakupu, to dojazd do Trójmiasta nie powinien stanowić żadnego problemu. Zwłaszcza, że sam proces zakupowy można dziś przenieść całkowicie do sieci, a po zarejestrowaniu pojazdu wystarczy go już tylko odebrać z salonu.

W tym miejscu wielu kierowców może mieć obawy dotyczące chociażby serwisowania samochodu. Wyjaśniamy więc, że każde fabrycznie nowe BMW (a także używane z programu BMW Premium Selection) jest objęte europejską gwarancją producenta. Oznacza to, że samochód można serwisować w dowolnej autoryzowanej stacji obsługi bawarskiej marki.

Zakup nowego samochodu na odległość? To naprawdę nic trudnego!

Pierwszym krokiem do dokonania takiego zakupu jest wejście na stronę serwisu Otomoto i wyszukanie odpowiedniego egzemplarza BMW w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie. Warto przy tym skupić się na samochodach dostępnych od ręki, czyli już będących w posiadaniu dilera. Następnie wystarczy tylko skontaktować się z doradcą handlowym i ustalić szczegóły zakupu, ewentualnie podejmując jeszcze negocjacje cenowe.

Nie ma potrzeby osobistego stawiania się w salonie dilerskim – doradca może załatwić większość formalności za klienta, włącznie z uzyskaniem ofert finansowania zakupu, np. leasingu czy wynajmu długoterminowego, jak również może przedstawić najkorzystniejsze warianty ubezpieczenia pojazdu.

Więcej o tym, jak przebiega zakup nowego BMW znalezionego na Otomoto można przeczytać w poradniku na stronie dilera BMW Bawaria Motors.

Zakup nowego samochodu przez Internet nie jest dziś niczym niezwykłym i na ten krok decyduje się coraz więcej osób. Takie rozwiązanie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka (co jest szczególnie ważne w dobie zagrożenia epidemicznego), oszczędza mnóstwo czasu i pozwala błyskawicznie porównać ze sobą setki ofert. Można zatem nieśmiało podejrzewać, że wkrótce tzw. wirtualne salony staną się standardem.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *