Van to także limuzyna

Van jako samochód luksusowy? To jak najbardziej możliwe – auta z tego segmentu są wykorzystywane nie tylko jako pojazdy do prowadzenia działalności gospodarczej, ale też jako limuzyny. Jakie są zalety takiego samochodu?

Van wielofunkcyjny

Van to duży samochód, który ma nawet cztery rzędy siedzeń i może bezpiecznie przewieźć kilkanaście osób. Ze względu na swoje gabaryty wykorzystywany jest także do przewozu dużych ładunków – służą do tego vany z zabudową typu furgon.

Vany osobowe produkowane są również w wersji luksusowej, dzięki czemu mogą służyć jako reprezentacyjny pojazd do przewozu większej liczby osób. Są ciekawą alternatywą dla klasycznych limuzyn i coraz częściej można takie właśnie pojazdy znaleźć w ofercie firm zajmujących się komercyjnym transportem ludzi. Producentami eleganckich vanów są zazwyczaj te same marki, które mają w swojej ofercie luksusowe sedany.

Naprawdę wysoki komfort

Luksusowe vany, jakie można znaleźć w ofercie na przykład viplimuzyny.com, nie wyglądają jak zwykłe samochody osobowe. Wewnątrz mają bardzo wygodne, skórzane fotele, które mogą być ustawione zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Kabina pasażerska jest oczywiście klimatyzowana, a prywatność zapewniają przyciemniane szyby. Do dyspozycji pasażerów są rozkładane stoliki, w podłokietnikach zainstalowane są małe lodówki oraz schowki na napoje. Dach jest rozsuwany, panoramiczny, a w razie potrzeby możliwe jest przygotowanie bezpiecznych siedzisk dla dzieci.

Dlaczego właśnie van?

Pod względem komfortu i luksusowego wyposażenia vany w niczym nie ustępują swoim klasycznym odpowiednikom. Mają jednak tę przewagę, że mieszczą więcej osób, dzięki czemu transport większej grupy jest sprawniejszy i generuje niższe koszty, ale bez żadnych ustępstw jeśli chodzi o wygodę pasażerów.

To świetne rozwiązanie, gdy trzeba szybko przewieźć wielu uczestników konferencji bądź spotkania biznesowego, albo gdy pasażerów czeka bardzo długa podróż. Luksusowy van może też posłużyć jako pojazd turystyczny, do przejazdów po mieście oraz poza nim.

Jest to także ciekawa propozycja dla osób organizujących wesela, gdy potrzebny jest pojazd o wyższym standardzie, oraz dla klientów prywatnych wybierających się większą grupą na wakacje czy długi weekend.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *