prezent na dzień kobiet - fotoksiążki

Wielkimi krokami zbliża się 8 marca – Dzień Kobiet. Tego dnia, każda kobieta może spodziewać się większego lub mniejszego podarunku od bliskiej jej osoby. Każda mama, córka, siostra, dziewczyna, narzeczona czy żona staje się bohaterką tego marcowego dnia. A wszyscy panowie, czy są z natury mniej lub bardziej skłonni do robienia innym prezentów, pamiętają o tym, aby tego dnia obdarować swoją ukochaną kobietę chociażby jedną, symboliczną różą.

Tradycyjnie, wszystkich panów można podzielić na tych, którzy w robieniu prezentów „postawią na klasykę” i tych, którzy postarają się czymś zaskoczyć swoją kobietę. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy, ale niekoniecznie wpadłeś jeszcze na pomysł na oryginalny i udany prezent dla Twojej ukochanej, spieszymy Ci z pomocą!

Doświadczenie podpowiada, że najlepszy prezent to zawsze prezent spersonalizowany!
Czym cechuje się taki prezent?

Przede wszystkim: może być to dowolna rzecz: kubek do kawy, poduszka, T-shirt czy zwykły breloczek. Cała zabawa tkwi w tym, że to my stajemy się projektantami takiego przedmiotu! Znając dobrze swoją wybrankę, wiemy mniej więcej, co może sprawić jej największą przyjemność, a przy okazji być prezentem, którego będzie używać niemal każdego dnia. Prezenty spersonalizowane spełniają te kryteria i dlatego w ciągu ostatnich kilku lat cieszą się coraz większą i większą popularnością.

Jednym z najbardziej udanych i efektownych prezentów spersonalizowanych jest tak zwana „fotoksiążka”

Fotoksiążka to swojego rodzaju zaprojektowany przez nas specyficzny album na zdjęcia. Zdjęcia w fotoksiążce są jednak wydrukowane na jej stronach i często towarzyszą im ciekawe i dowcipne komentarze. Często są one z góry „wpisane” w wybrany przez nas konkretny szablon fotoksiążki, ale nieraz możemy sami zdecydować o ich treści.
Fotoksiążki są podarunkiem idealnym na każdą okazję. Mogą być one pamiątką z podróży, upamiętnieniem ślubu, narodzin dziecka, najromantyczniejszych momentów w danym związku… Pomysłów jest nieskończenie wiele.

W związku z tym, jeśli poszukujesz ciekawego i nieszablonowego prezentu dla swojej wybranki – rozważ stworzenie fotoksiążki!

Na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się sporządzaniem tego typu „albumów”. My – jako projektanci fotoksiążki, dostarczamy danej firmie zdjęć, które chcemy w fotoksiążce umieścić. Czasem wysyłamy również propozycje naszych „sentencji” czy dowcipnych „bon-motów”. Wybieramy papier, na jakim wydrukowane mają być zdjęcia i oczywiście rozmiar naszej fotoksiążki. Po złożeniu zamówienia, zwykle nasz prezent jest gotowy do odbioru po kilku dniach.

Oczywiście, przed popularniejszymi świętami w roku, czas oczekiwania na takie zamówienie może się wydłużyć. Jeśli więc zamierzasz podarować swojej ukochanej fotoksiążkę, warto już teraz zabrać się do jej zaprojektowania i składania zamówienia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here