inteligentne oświetlenie garażu

Oświetlenie w dzisiejszych czasach to nie tylko lampy jakie znamy sprzed 10 lat. To już urządzenia i infrastruktura techniczna połączona do Internetu i systemów monitoringu. O ile jeszcze 5 lat temu zachwycały nas tylko żarówki sterowane pilotem, tak dziś mamy do dyspozycji całkiem przydatne modele lamp i kinkietów, które oprócz źródła światła, dadzą nam możliwość monitorowania wjazdów, parkingów, garaży.

Zamień domofon na lampę z kamerą i czujnikiem ruchu

Jeśli masz drogie auto lub chcesz monitorować to co się dzieje wokół Twojej posesji, poznaj najnowszy model CamLight. To wielofunkcyjne urządzenie niemieckiej firmy, które posiada ogrom możliwości. By nie rozpisywać się zbyt dużo, poznaj najważniejsze funkcje:

  • Kamera + Oświetlenie + Mikrofon – 3 w 1
  • Możliwość sterowania zdalnie aplikacją (dostęp do sieci WiFi)
  • Możliwość przeglądania rejestrowanych obrazów na żywo
  • Eleganckie oświetlenie z czujnikiem ruchu
  • Monitoring oraz zapis obrazów na karcie SD
  • Zdalna obsługa kamery oraz oświetlenia

Gdzie przydatna będzie lampa z wbudowaną kamerą?

Lampa znajduje coraz więcej zastosowań i kierowana jest w wielu przypadkach do ogrodzeń, podjazdów samochodowych, garaży, warsztatów i parkingów. Może skutecznie odstraszyć złodzieja, nagrać osoby, które kręcą się wokół Twojego domu, posesji czy parkingu.

To także dobre urządzenie do samego garażu, gdzie czujnik ruchu zaświeci nam światło, gdy wjedziemy lub zarejestruje próbę kradzieży auta.

Najwięcej osób jednak korzysta z niej jako oświetlenie bramy wjazdowej w posesji oraz domofon. Dzięki temu możemy widzieć kto i jak często kręci się koło naszego domu, jak kurier dostarcza przesyłki lub czy ktoś nie zdewastował nam małej architektury. To także sposób na domofon, jeśli wcześniej nie przewidziano kabli do monitoringu bowiem lampa z kamerą łączy się z aplikacją i telefonem poprzez sieć WiFi. Posiada wbudowany mikrofon co umożliwia komunikację z osobami z zewnątrz nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. To jest zaletą szczególną ponieważ gość może mieć poczucie tego, że ktoś jednak jest w domu – nie wie, że rozmawia z osobą z drugiego końca świata.

Więcej informacji technicznych znajdziesz na stronie produktu:

https://ardant.pl/kinkiet-zewnetrzny-z-kamera-w-jednym-oswietlenie-podjazdu-i-ogrodzenia/

Zwróć uwagę na cenę produktu – jest atrakcyjna patrząc na model pod względem technicznym, jakości wykonania oraz estetyki. Może przyda się u Ciebie na podjeździe lub przed garażem?

Zapraszamy do dyskusji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here