cygańskie porsche lamborghini

Portale ogłoszeniowe umożliwiające wystawianie ofert sprzedaży samochodów to kopalnie ciekawych pojazdów. Oprócz standardowych ogłoszeń zwykłych fabrycznych samochodów, co jakiś czas możemy natrafić na prawdziwe „perełki”. Niektórzy kierowcy i posiadacze samochodów prześcigają się w dziwacznych przeróbkach i „udoskonaleniach”. O ile niekiedy rezultaty tych przeróbek mogą budzić podziw lub przynajmniej zainteresowanie to tym razem ktoś zdecydowanie przesadził.

Porsche? Lamborghini? Samochód dla niezdecydowanych

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się ogłoszenie, o którym niestety nie będzie dało się nigdy zapomnieć. Prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz na świecie, unikat do kupienia od ręki za bardzo przystępną kwotę bo 42 tysiące złotych. Choć na pierwszy rzut oka ciężko dopatrzeć się podobieństwa do jakiegokolwiek znanego motoryzacji pojazdu, to bazą do stworzenia tego połączenia Porsche z Lamborghini było właśnie Porsche 944.

cygańskie lamporsche

Właściciel tego pojazdu najwyraźniej nie był wielkim fanem niemieckiej stylistyki i motoryzacji dlatego zapragnął nadać swojemu wehikułowi bardziej włoskiej ekstrawaganckiej stylistyki. Efektem tego działania jest jest coś co spokojnie można nazwać mianem ni lambo ni porsche. Wielu internautów okrzyknęło również ten twór mianem „cygańskie porsche” lub „cygańskie lamborghini”, a to za sprawą właściciela tego pojazdu.

Lamborghini, Porsche, Fiat Coupe…

Lamporsche posiada kilka ciekawych zapożyczeń również z innych samochodów. Na przykład przednie reflektory to zapewne lampy od Fiata Coupe. Wczytując się w treść ogłoszenia można odnaleźć informacje na temat parametrów technicznych pojazdu. Autor twierdzi, że samochód posiada silnik i zawieszenie z Porsche natomiast „reszta” jest z Lambo. Co ciekawe trudno zauważyć choćby jeden element, który wyglądałby na zapożyczony bezpośrednio z jakiegokolwiek samochodu sportowej włoskiej marki. Nawet kolor, mimo, że podobny do jednego z odcieni pomarańczy oferowanej przez markę spod złotego byka to jednak zbyt rażący. Zarówno kolor jak i sama bryła samochodu nie pozwalają na spoglądanie na niego dłużej niż kilka chwil. Mimo wszystko wklejamy zdjęcie tego „wehikułu” Abyście mogli sami ocenić pomysłowość jego właściciela.

lamborghini cygan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here