czerwona alfa romeo giulia

Alfa Romeo Giulia to luksusowy samochód sportowy, stanowiący jeden z najnowocześniejszych produktów marki Alfa Romeo. Ideą przewodnią tworzenia samochodów tego typu jest unikalne podejście i połączenie pasji i nowoczesnego stylu. Producenci stawiają na połączenie legendarnego wzornictwa, wysokiej jakości technologii i ducha sportowego. To powoduje, że miłośnicy pięknych, sportowych i wysokich jakościowo samochodów mogą jeździć takim, który idealnie wkomponowuje się w ideę pięknych i szybkich aut i tworzy nowy rozdział w historii marki.

Alfa Romeo Giulia – unikalny design połączony z klasyką

Alfa Romeo Giulia posiada unikalny design i optymalne wymiary. Ponadto wyróżnia się ekskluzywnym wnętrzem i dbałością o detale, co łączy się z dynamiką jazdy i unikalnym stylem. Każdy element wyposażenia jest dokładnie przemyślany i opracowany z dbałością o każdy detal.

Samochód posiada unikalne, atletyczne linie, które podkreślają sportowy styl i wpływają na właściwości aerodynamiczne nadwozia.

Sylwetka samochodu Alfa Romeo Giulia wpisuje się w klasykę nowoczesnych samochodów sportowych, jednak szczegóły wyposażenia znacząco wpływają na standard auta. Dla prawdziwych miłośników innowacyjnych i niepowtarzalnych wnętrz to wielka gratka i sposób na odnalezienia piękna i prędkości w jednym modelu pojazdu.

Alfa Romeo Giulia – innowacyjna technologia

W nowoczesnym samochodzie zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wpływają na bezpieczeństwo i jakość korzystania z systemów informacyjnych i rozrywkowych. Samochód nie posiada zbędnych dodatków, a te, które są zastosowane, wpisują się w nowoczesną klasykę samochodów sportowych. W idei twórców ma to stanowić idealny duet człowieka i maszyny, w którym zaciera się granica pomiędzy nimi.

Silniki najnowszej generacji

Nowy Alfa Romeo Giulia dostępny jest w wersji z dwoma turbodoładowanymi, wykonanymi w całości z aluminium silnikami. Na co dzień daje to możliwość tworzenia idealnego połączenia osiągów z oszczędnością.

Do wyboru klienci mają dwulitrową jednostkę benzynową o mocy 200 KM z 8 biegową przekładnią automatyczną a także silnikiem 2.2 o mocy 150 lub 180 KM. W zestawie znajduje się 6-biegowa przekładania manualna lub 8-biegowa przekładnia automatyczna. Co istotne, nawet przy mniejszych prędkościach działa turbosprężarka, zwiększając moment obrotowy, co wpływa na fakt, że silnik reaguje bez opóźnienia.

Najnowsza Alfa Romeo Giulia to połączenia najnowszej technologii i radości z jazdy. Giulia to sedan, na co dzień dający radość z takich elementów wyposażenia jak napęd na tylne koła lub idealny stosunek masy do mocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here