BeamNG: symulator wypadków dla maniaków (?)

BeamNG: symulator wypadków dla maniaków (?)

Jeśli w wyścigowych grach komputerowych najbardziej kręcą Cię wypadki, to nie możesz przejść obok tego tytułu obojętnie!

Producenci gier o tematyce motoryzacyjnej najczęściej koncentrują się na idealnym odwzorowaniu samochodów od strony graficznej – pięknie dopracowane nadwozia i wnętrza, błyszczące lakiery, felgi i mnóstwo detali. Oczywiście w zależności od tytułu, następnym krokiem jest wierne oddanie fizyki prowadzenia auta. Kwestia tego czy mamy do czynienia z symulacją czy zręcznościówką.

Jednak niewiele tytułów oferuje spektakularne odzwierciedlenie wypadków samochodowych, a to wielu lubi NAJBARDZIEJ! Dlatego studio BeamNG postanowiło coś z tym zrobić i stworzyło tytuł, w którym dzwony są kwestią nadrzędną. Fotorealistyczne wypadki, rozpadające się na drobne elementy pojazdy, pękające opony itd. To znajdziecie w „grze” BeamNG.

Być może szata graficzna nie powala i nie znajdziemy licencjonowanych aut, ale dla fanów demolki raczej nie powinno mieć to większego znaczenia. Wszyscy chętni mogą wypróbować wersję demonstracyjną. A jak się do niej przekonają to istnieje również możliwość zakupu pełnej wersji za 11,50 funtów. Najpierw zobaczcie wideo!

AdSense on/off: 
włącz
Kolejność na środkowej liście: 
0
Komentarze

Być może ta gra uczuli kierowców na zwiększoną ostrożność podczas jazdy samochodem :)

Panowie, to jest lepsze od Rigs of Rods z jednego prostego powodu - to robią ci sami ludzie, to jest po prostu ich nowy twór ;)

RoR przy tym wymięka... W jakiej jeszcze grze mozna połamać wydech?! TO JEST GENIUSZ! A z tym ulepszaniem i robieniem pojazdów, to po prostu bomba... Ciekawe czy bedzie mozna zmieniac silnik w duzym zakresie mocy...

musze miec ta gre :d

Gierka dobra :) Popykalem troche ostatnio.
Podoba mi sie opcja dostosowywania pojazdow, np. inne kola, sportowe zawieszenie, albo terenowe zawieszenie, silnik. Kazdy podzespol moze sie uszkodzic itd.
Fajne na odstresowanie :)

Grałem w rigs of roads, ale sądząc po filmikach ta gra będzie dużo lepsza... W RoRze dla wozu pokroju Smarta można było dać odporność... sam nie wiem czego... czołgu? A tu zdaje się, że tak nie będzie. I całe szczęście. Mam nadzieję, że będzie też multi i że dam radę odpalić to na moim Ubuntu pod Wine'm. Byłoby super. A jak nie, to do opornych tytułów zawsze mam starego XP (ale wolę mojego pingwinka) ;)

rigs of road lepsze .. :D

zapowiada się lepsza wersja Rigs Of Rods ;)

Brakuje zestawów ciężarowych np z cysterną czy chociażby pociągów. Mam nadzieję, że będą również eksplozje :) W każdym bądź razie - super gra. Kupię ;-)

Demo nie oferuje za wiele ale i tak można się dobrze bawić, na pewno kupię pełną wersje

Dodaj nową odpowiedź