Top Gear

Wyszukaj w topgear.com.pl

30 gru 13 19:08

Zobacz kalendarz TopGear 2014

Zobacz kalendarz TopGear 2014 15 slajdów Foto: TopGear/Materiały własne

Pierwszy numer TopGear w 2014 roku pojawił się wraz z kalendarzem. Zobaczcie zdjęcia i spieszcie się do kiosków jeśli chcielibyście powiesić kalendarz na ścianie.

Wraz z noworocznym wydaniem TopGear przygotowaliśmy dla Was kalendarz na rok 2014. Wybraliśmy najlepsze zdjęcia z poprzedniego roku, a każdy miesiąc to inny wyjątkowy samochód, o którym możecie poczytać w magazynie lub na naszej stronie www.

Zobaczcie tegoroczny kalendarz w pełnej okazałości. Jeśli chcielibyście ozdobić nim swój pokój czy biuro, to proponujemy szybko udać się do kiosków, ponieważ 1) noworoczny numer rozchodzi się jak ciepłe bułeczki 2) Już 8 stycznia 2014 roku na półkach pojawi się następne wydanie TG.

Przeczytaj również
Komentarze
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych.
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
Brak zdjęcia
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny. Cisza wyborcza obowiązuje od 23.05.2015 od godziny 00:00 do 24.05.2015 do godziny 21:00. UWAGA! W przypadku przedłużenia głosowania z jakichkolwiek przyczyn cisza wyborcza zakończy się z chwilą zamknięcia ostatniego lokalu wyborczego.