Top Gear

Wyszukaj w topgear.com.pl

22 lip 13 15:16

Giełda TopGear - zbierz całą kolekcję magazynu TG!

Giełda TopGear - zbierz całą kolekcje magazynu TopGear! 61 slajdów Foto: TopGear / Materiały własne

W naszej skrzynce mailowej coraz częściej znajdujemy wiadomości, w których chwalicie się nam swoimi kolekcjami magazynów TopGear. Jesteśmy z Was bardzo dumni i cieszymy się z posiadania tak licznego grona wiernych fanów.

W dołączonejgalerii zamieszczamy dowody waszej lojalności czyli zdjęcia tych okazałych kolekcji wraz z podpisami.

Wśród wiadomości są również takie, w których piszecie, że brakuje Wam jednego bądź kilku numerów do skompletowania całości. Wzruszeni i okrutnie wyczuleni na krzywdę ludzką postanowiliśmy temu zaradzić! Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia... Otóż oficjalnie, w tym oto poście, otwieramy PIERWSZĄ GIEŁDĘ TOPGEAR, gdzie w komentarzach poniżej możecie wymieniać się numerami naszego miesięcznika, tak by w każdym polskim domu mogła zagościć pełna kolekcja, niosąca radość, spokój, i motoryzacyjną dobrą nowinę.

Giełda TopGear - zbierz całą kolekcję magazynu TG! Giełda TopGear - zbierz całą kolekcję magazynu TG! Foto: TopGear / Materiały własne

Zatem bracia i siostry, jeżeli brakuje Wam jakiegoś numeru by osiągnąć pełnowartościowy zbiór magazynów TopGear-zgłoście zapotrzebowanie w komentarzu poniżej. Jeżeli w Waszej kolekcji jakiś egzemplarz występuje w ilości większej niż jedna i chętnie oddacie go w zamian za taki, który dziwnym trafem nie znalazł się w waszym zbiorze- napiszcie o tym na dole.

Oprócz tego zawsze możecie zajrzeć do naszego kiosku internetowego literia.pl gdzie możecie nabyć archiwalne numery (począwszy od numeru 43, 9/11) oraz zapoznać się z aktualnymi promocjami na prenumeratę Waszego ulubionego miesięcznika, tak by już nigdy więcej nie przegapić żadnego numeru.

Jak wiecie TopGear to nie tylko program tv i magazyn, ale również ksiażki, DVD i gadżety. Nimi również możecie tutaj się wymieniać.

Zapraszamy do aktywnego korzystania z giełdy, by do naszej skrzynki wpływało jeszcze więcej zdjęć pełnych kolekcji TopGear.

Z motoryzacyjnym pozdrowieniem, Redakcja TG.

Polecamy także:

Komentarze

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Foto: TopGear / Materiały własne

Giełda TopGear - zbierz całą kolekcje magazynu TopGear! - zdjęcia

W naszej skrzynce mailowej coraz częściej znajdujemy wiadomości, w których chwalicie się nam swoimi kolekcjami magazynów TopGear. Jesteśmy z Was bardzo dumni i cieszymy się z posiadania tak licznego grona wiernych fanów. W dołączonej galerii zamieszczamy dowody waszej lojalności czyli zdjęcia tych okazałych kolekcji wraz z podpisami. Wśród wiadomości są również takie, w których piszecie, że brakuje Wam jednego bądź kilku numerów do skompletowania całości. Wzruszeni i okrutnie wyczuleni na krzywdę ludzką postanowiliśmy temu zaradzić! Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia... Otóż oficjalnie, w tym oto poście, otwieramy PIERWSZĄ GIEŁDĘ TOPGEAR, gdzie w komentarzach poniżej możecie wymieniać się numerami naszego miesięcznika, tak by w każdym polskim domu mogła zagościć pełna kolekcja, niosąca radość, spokój, i motoryzacyjną dobrą nowinę. Zatem bracia i siostry, jeżeli brakuje Wam jakiegoś numeru by osiągnąć pełnowartościowy zbiór magazynów TopGear – zgłoście zapotrzebowanie w komentarzu poniżej. Jeżeli w Waszej kolekcji jakiś egzemplarz występuje w ilości większej niż jedna i chętnie oddacie go w zamian za taki, który dziwnym trafem nie znalazł się w waszym zbiorze – napiszcie o tym na dole. Oprócz tego zawsze możecie zajrzeć do naszego kiosku internetowego literia.pl gdzie możecie nabyć archiwalne numery (począwszy od numeru 43, 9/11) oraz zapoznać się z aktualnymi promocjami na prenumeratę Waszego ulubionego miesięcznika, tak by już nigdy więcej nie przegapić żadnego numeru. Jak wiecie TopGear to nie tylko program tv i magazyn, ale również ksiażki, DVD i gadżety. Nimi również możecie tutaj się wymieniać. Zapraszamy do aktywnego korzystania z giełdy, by do naszej skrzynki wpływało jeszcze więcej zdjęć pełnych kolekcji TopGear. Przejrzyjcie też kolekcje czytelników! Z motoryzacyjnym pozdrowieniem, Redakcja TG.

Giełda TopGear - zbierz całą kolekcję magazynu TG! (slajd 1 z 61)

REKLAMY
Koniec bloku reklamowego