Top Gear

Wyszukaj w topgear.com.pl

23 wrz 14 11:30

BeamNG: symulator wypadków dla maniaków (?)

BeamNG: symulator wypadków dla maniaków (?) BeamNG: symulator wypadków dla maniaków (?) Foto: TopGear / Materiały własne

Jeśli w wyścigowych grach komputerowych najbardziej kręcą Cię wypadki, to nie możesz przejść obok tego tytułu obojętnie!

Producenci gier o tematyce motoryzacyjnej najczęściej koncentrują się na idealnym odwzorowaniu samochodów od strony graficznej-pięknie dopracowane nadwozia i wnętrza, błyszczące lakiery, felgi i mnóstwo detali. Oczywiście w zależności od tytułu, następnym krokiem jest wierne oddanie fizyki prowadzenia auta. Kwestia tego czy mamy do czynienia z symulacją czy zręcznościówką.

Jednak niewiele tytułów oferuje spektakularne odzwierciedlenie wypadków samochodowych, a to wielu lubi NAJBARDZIEJ! Dlatego studio BeamNG postanowiło coś z tym zrobić i stworzyło tytuł, w którym dzwony są kwestią nadrzędną. Fotorealistyczne wypadki, rozpadające się na drobne elementy pojazdy, pękające opony itd. To znajdziecie w "grze" BeamNG.

Być może szata graficzna nie powala i nie znajdziemy licencjonowanych aut, ale dla fanów demolki raczej nie powinno mieć to większego znaczenia. Wszyscy chętni mogą wypróbować wersję demonstracyjną. A jak się do niej przekonają to istnieje również możliwość zakupu pełnej wersji za 11,50 funtów. Najpierw zobaczcie wideo!

Przeczytaj również
Komentarze
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych.
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
Brak zdjęcia
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się